© 2023 Domax Development   |   Polityka prywatności   |   created by @MagBit

Społeczności:

O nas

 

DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA  Sp. z o. o. to  spółka celowa powstała na potrzeby realizacji inwestycji deweloperskiej aktualnie pod nazwą „ JODŁOWA’’  Doświadczenie jakie posiadamy na rynku krajowym oraz zagranicznym pomaga nam dopasować się do potrzeb rynku oraz w pełni zaspokajać potrzeby Klientów.

W swoim dorobku mamy wybudowane i oddane do użytkowania domy jednorodzinne wolnostojące wg indywidualnych projektów, domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, budynki wielorodzinne oraz budynek biurowo-usługowy w Oławie, a także budynki wielorodzinne we Wrocławiu.  

Wykonane przez nas obiekty charakteryzują się funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jakość, funkcjonalność i baza parkingowa, w połączeniu ze starannie dobraną lokalizacją i przemyślanym rozplanowaniem przestrzennym, składają się na wysoką wartość inwestycyjną realizowanych przez nas projektów.  Główną misją Spółki DOMAX DEVELOPMENT JODŁOWA jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Działamy w Oławie. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej gwarantuje sukces w realizacji inwestycji w profesjonalny sposób. Zobacz naszą aktualną ofertę!

ZAPRASZAMY !